Jmenuji se Martina ...

     … Martina Rojíčková a narodila jsem se v Českém Krumlově ve znamení Střelce, takové jedné nádherné mamince, té mojí milované. A protože nás taťka opustil ještě před mým příchodem, zemřel nešťastnou nehodou, tak jsem vyrůstala s mamkou nějakou dobu sama. Ale jen 4 roky, pak si mamka našla svoji spřízněnou duši a já mám díky tomu jednoho fakt suprovýho bráchu. 🙂

     Nyní žiji v Českých Budějovicích s mým velkým a malým Václavem, je to sranda. :). Tvořím už od malička, mamka mne vedla k pletení, háčkování – to mi ale nikdy nešlo, zato mne hodně bavilo vyšívání. V roce 2015 jsem chtěla celé mojí rodině, každému členovi, vyrobit lapač snů a tak dá se říci, začala moje cesta tvoření naplno… Ze začátku jsem tvořila současně při zaměstnání, každou chvíli svého volného času. 

     K Japa Malám jsem se dostala o tři roky později.  Získaly velký úspěch v mém okolí a tak to vlastně zase začalo. O pár měsíců později (přesně 13.10.2017 – tohle datum mi zůstane v srdci) vznikla moje milovaná Kaivalya / Japa Malas. Od té doby s Japinkami žiju, jsou mé všechno. Bylo to náročné, ale za těch pět let jsem si našla a prošla svoji cestu, kterou se snažím jít dál a rozvíjet se.

     Jsem opravdu oddanou a vášnivou tvůrčí duší. Miluji tvořit a dělat lidem radost. Přináší mi to tu největší odměnu, jakou bych si mohla v životě přát. Ta radost druhých je nejkrásnější energií, kterou od Vás dostávám zpět. Od mého prvního výrobku – lapače snů –  uběhlo už pět let a tehdy jako bych našla další kousek sebe. Tvoření a práce rukama je můj smysl života a neskutečně mne to baví.

          Neumím o sobě moc psát a tak budu ráda, když navštívíte můj tvůrčí online obchůdek a podíváte se na moji práci, pocity jsou někdy více než tisíce popsaných řádků.

     Děkuji za to, že Vám mé výrobky dělají radost,
     s láskou Martina.